Pankreas kanseriyle mücadele eden Tanyeli: ‘Dilenci değilim’


Fazla kilolarından kurtulmak için mide operasyonu geçiren Tanyeli, 99 kilodan 60 kiloya düştü. Ancak çok geçmeden Tanyeli kötü haberle adeta sarsıldı.

Pankreas kanseri olduğunu öğrenen Tanyeli, şimdilerde tedavisine devam ediyor.

Tanyeli, son olarak Antalya Kalkan’da bulunan bir davete katıldı. Geceye katılan isimlerden biri de, geçtiğimiz haziran ayında pankreas kanseri teşhisi konan ve tedavisi devam eden Tanyeli oldu.

“MAALESEF DAVETSİZ MİSAFİRLER BOYNUM VE KOLTUK ALTIMDA BULUNDU”

Bir seneden fazladır pankreas tedavisi gören Tanyeli, davete katılan isimler arasındaydı. Muhabirlerle sohbet eden Tanyeli, “Böyle hastalıkla mücadele ederken en önemli şey motivasyon ve moral. İki gün önce radyoterapim bitti. Maalesef davetsiz misafirler boynum ve koltuk altımda bulundu. Aslında yatabilirdim, ‘Tanyeli geleceksin buraya’ dedim. Enerji olduğu zaman hayata karışın. Çıkın dışarıya, o tedavinin yüzde 50’si” dedi.

“ELİMİ TUTUP ÇIKARDILAR”

Sibel Can’la karşılaşıp yazdığı sözlerle gündem olan Tanyeli, şu ifadeleri kullandı:

“11 yıldır Sidney’de yaşıyordum. Kayınvalidemin rahatsızlığı için geldim, dönecektim. Allah burada verdi hastalığı… Maddi olarak hazırlıksızdım. Asla dilenci değilim. Bana gönülden verildiği zaman şifa olur. 3 milyon TL’ye yakın tuttu hastane masraflarım. Ebru Gündeş, Hakan Altun, Yıldız Tilbe ve Sibel Can destek oldu. Cahide’de gece yapıldı herkes geldi. 10 yıldır burada yokum, elimi tutup çıkardılar. Hepsinden Allah razı olsun. Kimseye telefon açıp, bir şey istemedim. Onlar bana vefasını gösterdi…”

” ‘Hastane ve ilaç paramı dostlarım ödesin istemiyorum artık’ dedim. Sibel Can bir tane… Sağlık Bakanlığı çok destek oldu. Kenan Doğulu, yüz yıldır görmüyorum buldu beni.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x